Meltem Ayhan Okulları 2, 3 ve 4. sınıf öğrencileri “Yıl Sonu Gösterisi ve Mezuniyet ” ile tamamlamış oldukları 2018-2019 Eğitim Öğretim yılını kutladılar. Öğrencilerimiz İngilizce drama, bale, jimnastik ve modern dans gösterileriyle ailelerini büyüledi. Kendini ifade edebilen, özgüveni yüksek ve sorumluluk sahibi olan öğrenciler yetiştirmiş olmanın haklı gururunu bizlere yaşatan öğrencilerimizi tebrik ederiz. Gösteriye emek veren öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Meltem Ayhan Okulları; öğretmen, öğrenci ve velilerine unutulmaz bir deneyim yaşattı. Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı, 19 Mayıs’ın 100. yılında 100 fener ve Türk bayraklarıyla gerçekleştirdiği “Fener Alayı” ile taçlandırdı. Yürüyüşümüz Batıkent Meydan Avm’den başlayıp, Meltem Ayhan Anadolu Fen Lisesi’nde sona erdi. Alaya katılan ve yürüyüş boyunca gençlik coşkumuzu paylaşan herkese teşekkür ederiz. 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında okulumuzda düzenlenen tören, her yıl olduğu gibi bu yıl da çok heyecanlı ve güzel geçti.  Meltem Ayhan Okulları olarak; yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz ile birlikte milli mücadelemizin 100. yılını adına yakışır bir törenle kutladık. Törene emek veren öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve coşkumuzu paylaşan velilerimize teşekkür ederiz. 

Okulumuzun düzenlediği “Yaza Merhaba Anneler Günü Şenliği” basında! 5 Mayıs Pazar Günü yapılan, velilerimizin yoğun ilgi gösterdiği şenliğe Yenimahalle Belediye Başkanı Sayın Fethi Yaşar da katılmış ve velilerimizin Anneler Günü‘nü kutlamıştı. Şenliğimiz, basında da büyük ilgi gördü. Meltem Ayhan Okulları; The Word News, Milliyet Ankara gibi birçok dijital ve basılı gazetelerde yer aldı. 

TOP