Okulumuzdan Eğitime Destek

Şanlıurfa Ballıca Ortaokul’u öğrencilerinin eğitimlerine destek olmak amacıyla öğrenci ve öğretmenlerimizin tedarik ettikleri defter, kitap, kalem vb. kırtasiye malzemelerini okullarına gönderdik.

Türk Çocuk ve Gençlik Edebiyatı’nın önemli kalemlerinden biri olan yazar Aytül Akal okulumuzda. Öğrencilerimizin anadili, estetik, iletişim, düş ve düşünce becerilerinin desteklenmesi amacıyla okulumuzda çocuklarımızla buluşan Akal; iki ayrı oturumda gerçekleşen söyleşisinde ilkokul ve ortaokul öğrencilerimizin masal, öykü, roman ve yazarlıkla ilgili sorularını cevapladı. Söyleşi sonunda öğrencilerimiz için kitaplarını imzalayan Akal’a teşekkür ederiz.

Anaokulu öğrencilerimiz hazırladıkları “Yeni Yıla Merhaba” etkinliğiyle velilerinin ve öğretmenlerinin yeni yılını kutladılar.

Uzm. Dr. Mustafa Karakan merkezi sınavlara hazırlanan öğrencilerimize ve velilerine “ Yüksek Zihinsel Aktiviteye Ulaşma Yolları” başlıklı bir konferans verdi. İki ayrı oturum olarak gerçekleşen konferansa büyük ilgi gösteren katılımcılar, Karakan’a konuyla ilgili önemli sorular sordular.

TOP