GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYE!

Kahramanmaraş merkezli olup, ülkemizin büyük bölümünde hissedilen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.

Cumhuriyetimizin 99. yılı kutlu olsun…

 

Meltem Ayhan Okulları, ikinci yüzyılına bir adım kala Cumhuriyet’imizin 99. yaşını büyük bir coşku ve heyecanla kutladı. Meltem Ayhan Fen ve Anadolu Lisesi tören alanında yapılan, velilerimizin öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin katıldığı kutlama, Kurucumuz Meltem Ayhan’ın Cumhuriyet kazanımlarının, ülkemizin geleceği ve özellikle kadınlarımız için önemini vurguladığı konuşmasıyla başladı. Okulumuzun her kademesinden öğrencilerinin hazırladığı oratoryo, halk dansları, vals, koro gösterileri velilerimize duygulu anlar yaşattı.

Antalya’da organize ettiğimiz Kış Eğitim Kampı’nın 13’üncüsünü başarıyla tamamladık. Merkezi sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz için yarıyıl tatilini fırsata çevirdiğimiz kampımız, 29 Ocak’ta başladı. 7 gün boyunca yoğun bir hazırlık programına katılan 8 ve 12. sınıf öğrencilerimizi disiplinli çalışmalarından dolayı kutluyor, onlara başarılar diliyoruz.

2020-2021 Eğitim-Öğretim Öğretim Yılı Hijyen ve Sağlık Kılavuzu ektedir. Siz değerli velilerimizin bilgisine sunarız.

Meltem Ayhan Okulları(1)

TOP